Українська версія сайту

Актуальні питання реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування

04-12-2014

4 грудня 2014 року на базі інституту післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ заступник начальника юридичного управління Національного агентства України з питань державної служби Андрій Астапов провів лекційне заняття на тему: «Служба в органах місцевого самоврядування та її місце у забезпеченні сталого регіонального розвитку». У заході прийняли участь представники інституту післядипломної освіти, наукової лабораторії з проблем кадрового забезпечення діяльності ОВС та слухачі магістратури академії.

 загальне фото

Окрім обговорення проблемних питань теми заняття, присутні мали можливість обмінятися думками та подискутувати з Андрієм Астаповим щодо реформування органів державної служби України.

круглий стіл

Сьогоднішній захід став завершальним із курсу занять з питань реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, які проходили щочетверга з 2 жовтня 2014 року.

обговорення питання

Андрій Астапов подякував присутніх за плідну роботу в межах курсу занять та висловив побажання від керівництва Національного агентства України з питань державної служби продовжити співпрацю з академією.

 

Анна Дунаєва

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
ipo_navs@ukr.net
ipo_vznp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Інститут
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 27

X
X