Українська версія сайту

Черговий випуск парамедиків

16-06-2018

16 червня 2018 року на базі навчально-тренувального відділення домедичної підготовки Київського центру «Академія поліції» Національної академії внутрішніх справ, що розташований у с. Віта-Поштова, відбулася урочиста подія – вручення випускникам свідоцтв про підвищення кваліфікації фахівців для надання домедичної допомоги.

Протягом інтенсивного та інформаційно насиченого періоду навчання, з 11 по 16 червня 2018 року, тридцять поліцейських та рятувальників із різних куточків України, а також працівник інституту післядипломної освіти НАВС Сергій Пастушенко, пройшли курс з надання домедичної допомоги за відповідною професійною програмою. На найсучасніших манекенах вони засвоїли порядок проведення серце-легеневої реанімації (виконання масажу серця, штучної вентиляції легенів) та інші заходи з невідкладної допомоги. По завершенню навчання – продемонстрували набуті знання, склавши іспити.

На урочистих зборах з приводу випуску учасників підвищення кваліфікації привітали начальник навчально-тренувального відділення та інструктори центру, яка підбили підсумки навчання, проаналізувала важливі моменти пройденого освітнього процесу та вручила свідоцтва про підвищення кваліфікації.

 

Черговий випуск парамедиків

У свою чергу слухачі подякували тренерам відділення за належну організацію освітнього процесу, доброзичливе ставлення, терпеливість та самовідданість.

Тепер як на місцях своєї служби, так і в повсякденному житті, вони можуть рятувати життя людей.

Інститут післядипломної освіти

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
ipo_navs@ukr.net
ipo_vznp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Інститут
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 27

X
X