Контакти
Поштова адреса:
03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1
Електронна пошта:
(для офіційних документів)
[email protected]
[email protected]
Телефони для довідок:
Інститут
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 27
Плідна співпраця
10-03-2017Сьогодні в Національній академії внутрішніх справ відбув круглий стіл з обговорення спільного німецько-українського проекту створення нової системи підготовки кадрів Національної поліції України. У заході взяли участь керівник управління підготовки та підвищення кваліфікації Поліції готовності Баварії Герд Енклінг, офіцер зв’язку Федеральної поліції при Посольстві ФРН в Україні Штефан Бергер, старший радник Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні Райнер Кюн, керівник програм Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніель Зайберлінг, керівник Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний; представники Національної поліції України, МВС України та Національної академії внутрішніх справ.
У вступному слові головуючий заходу – ректор академії Володимир Чернєй направив учасників зібрання на те, що його формат – це робоча зустріч у дружньому колі. «Відрадно, що у нас партнерські стосунки з баварською поліцією та Фондом Ганса Зайделя в Україні тривають вже багато років. Наші іноземні колеги постійно підтримують нас і надають необхідну допомогу. Особливо це важливо у період реформування нашого правоохоронного відомства. Головна мета сьогоднішнього круглого столу – реалізація спільного німецько-українського проекту зі створення нової системи підготовки кадрів Національної поліції України. У створенні Концепції реформування освіти в МВС України було враховано міжнародний досвід, зокрема взято модель підготовки поліцейських Баварії», - зазначив керманич вишу.
По тому до присутніх звернувся проректор НАВС Сергій Чернявський. Він представив присутнім Концепцію реформування освіти в МВС України та детально зупинився на всіх аспектах її запровадження. Також Сергій Сергійович окреслив і стратегічні завдання академії – це і реалізація Концепції реформування, підготовка викладачів та тренерів, проведення бінарних занять в навчальному процесі із залученням практичних працівників, профорієнтаційна робота, популяризація професії поліцейського, забезпечення методичними матеріалами. Що ж до останнього, то проректор зауважив, що вже вийшов пілотний проект «Пам’ятки поліцейського», де стисло викладено алгоритм дій працівника поліції в типових ситуаціях, а також представлене законодавче забезпечення його діяльності.
У свою чергу пан Енклінг запевнив у підтримці реформ, що відбуваються в Україні на ниві правоохоронної діяльності. Він підкреслив, що головною метою української Концепції реформування – це покращання навчання поліцейських. У цьому наші завдання збігаються. Ми готові і надалі допомагати Україні і плідно співпрацювати.
Під час зібрання учасники обговорили проблеми та перспективи підготовки кадрів для Національної поліції України, шляхи можливого співробітництва у цьому з німецькою стороною. Герд Енклінг і його колеги відповіли на численні питання.
Тож можна підсумувати, що основні аспекти подальшої співпраці були визначені.
Інші навчальні підрозділи
- №1 (Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Віта-Поштова)
- №2 (вул. Генерала Карбишева, 3)
- №3 (вул. Колекторна, 4)
- заочного та дистанційного навчання
Інститути та факультети:
- Прикарпатський факультет
Інші навчальні підрозділи:
- Київський центр первинної професійної підготовки "Академія поліції"
- Юридичний ліцей ім. Ярослава Кондратьєва