Українська версія сайту

Перший випуск аварійних комісарів

23-05-2018

23 травня 2018 року відбувся перший випуск аварійних комісарів, які у період часу з 14 по 23 травня 2018 року проходили підвищення кваліфікації в інституті післядипломної освіти Національної академії внутрішніх справ. Освітній процес цієї категорії фахівців здійснювався на базі навчально-наукового інституту № 2.

 

Перший випуск аварійних комісарів

 

Перший випуск аварійних комісарів

В урочистих заходах приймали участь: ректор академії, генерал поліції другого рангу Володимир Васильович Чернєй, перший проректор, полковник поліції Станіслав Дмитрович Гусарєв, директор інституту післядипломної освіти, полковник поліції Лариса Давидівна Удалова, член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків на фінансових послуг Олександр Миколайович Залєтов, генеральний директор Української експертної компанії Ігор Іванович Лисюк.

 

Перший випуск аварійних комісарів

Випускників інституту післядипломної освіти привітали ректор академії, який наголосив на подальшій співпраці, член Національної комісії що здійснює державне регулювання у сфері ринків на фінансових послуг та генеральний директор Української експертної компанії, які приєдналися до привітань та побажали випускникам наснаги та зміцнення їх професійної складової.

 

Перший випуск аварійних комісарів

Від імені слухачів, які пройшли підвищення кваліфікації, виступив голова правління громадської організації «Всеукраїнська спілка аварійних комісарів» Богдан Петрович Абрамкін. Він подякував керівництву академії за організацію навчального процесу, та ще раз привітав всіх випускників з успішною здачею комплексного підсумкового екзамену.

 

Перший випуск аварійних комісарів

 

Перший випуск аварійних комісарів

Інститут післядипломної освіти

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
ipo_navs@ukr.net
ipo_vznp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Інститут
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 27

X
X