Українська версія сайту

Семінар-тренінг для детективів Національної поліції України: теорія та практика

16-05-2019

15 травня 2019 року в інституті підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації Національної академії внутрішніх справ професор кафедри досудового розслідування навчально-наукового інституту № 1, кандидат юридичних наук, доцент, полковник поліції Вікторія Зарубей та заступник начальника відділу Головного слідчого управління Національної поліції України Володимир Шевців, а також слідчий слідчого відділу відділення розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи Дніпровського УП ГУНП у м. Києві Іван Сидоров провели бінарний семінар-тренінг для детективів натему: «Особливості досудового розслідування окремих видів злочинів. Взаємодія слідчих та оперативних підрозділів при розкритті злочинів вчинених проти особи».

Семінар-тренінг для детективів Національної поліції України: теорія та практика

Свою доповідь Володимир Шевців розділив на такі блоки: комунікація, взаєморозуміння і взаємодія у спілкуванні з людьми. Під час заняття акцентовано увагу слухачів на методику побудови роботи і розподіл навантаження у детективів.

Також, з цікавою доповіддю виступив Іван Сидоров «Типові помилки при розслідуванні злочинів вчинених проти особи» . Практичний працівник Сидоров І.О., роз’яснив особливості проведення негласних слідчих (розшукових) дій пов’язаних з втручанням у приватне спілкування та проведення інших видів негласних слідчих (розшукових) дій.

Слухачі отримати актуальні знання з дуже важливих питань,  поспілкуватися зі спеціалістами, які безпосередньо співпрацюють в рамках кримінального процесуального законодавства України при розкритті  та розслідуванні злочинів вчинених проти життя та здоров’я особи.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Інституті підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації, кафедра досудового розслідування

 

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
ipo_navs@ukr.net
ipo_vznp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Інститут
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 27

X
X