Українська версія сайту

Тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання і протидії корупції

21-03-2019

21 березня 2019 року на базі інституту підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації Національної академії внутрішніх справ розпочався тематичний короткостроковий семінар підвищення кваліфікації працівників територіальних органів з надання сервісних послуг МВС України, з питань запобігання і протидії корупції.

У семінарі взяли участь: перший проректор Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, полковник поліції Станіслав Дмитрович Гусарєв, директор інституту підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації доктор юридичних наук, професор, полковник поліції Лариса Давидівна Удалова, заступник начальника Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС – начальник відділу контролю за виконанням антикорупційних програм в апараті МВС та центральних органах виконавчої влади Ігор Анатолійович Іванчик, начальник відділу запобігання корупції Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС Сергій Петрович Яременко, головний спеціаліст з питань запобігання корупції Головного сервісного центру МВС Андрій Юрійович Гальчишак, а також працівники територіальних органів з надання сервісних послуг МВС України.

Тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання і протидії корупції

 

Роботу семінару розпочав перший проректор академії Станіслав Дмитрович Гусарєв, який наголосив на актуальності та важливості заходу, що присвячений вдосконаленню знань антикорупційного законодавства, мінімізації фактів його порушення, засвоєнню превентивних антикорупційних механізмів тощо.

Програмою проведення тематичного короткострокового дводенного семінару передбачено обговорення та вивчення таких питань:

- розвиток поліграфічної діяльності в Україні;

- заходи фінансового контролю: практичні аспекти електронного декларування;

- Кримінальна відповідальність за порушення антикорупційного законодавства України. Особливості кваліфікації корупційних злочинів у сфері надання сервісних послуг;

- методологічні підходи до оцінки корупційних ризиків у діяльності територіальних органах МВС України та розроблення заходів щодо їх усунення (мінімізації);

- практичні аспекти запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

- адміністративна відповідальність за порушення антикорупційного законодавства України. Особливості кваліфікації адміністративних правопорушень пов’язаних з корупцією у сфері надання сервісних послуг;

До проведення занять залучені як професорсько-викладацький склад Національної академії внутрішніх справ так і представники МВС України, Національної поліції України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Національного антикорупційного бюро України; громадських організацій тощо.

Тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання і протидії корупції

 

Цей захід дасть можливість поглибити знання основних положень антикорупційного законодавства, отримати методичні рекомендації з організації роботи із запобігання корупції та виявлення її проявів, а також ознайомитися з міжнародним досвідом у сфері протидії корупції.

Програмою семінару також передбачено Круглий стіл на тему: «Імплементація європейських стандартів  запобігання корупції в Україні», який відбудеться 22 березня.

Завершальним етапом навчання буде складання учасниками семінару підсумкового заліку у формі тестування та отримання посвідчень про підвищення кваліфікації.

 

  

Інститут підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації 

 

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
ipo_navs@ukr.net
ipo_vznp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Інститут
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 27

X
X