Українська версія сайту

Впровадження у практику досвіду превентивної комунікації

14-05-2019

14 травня 2019 року до слухачів інституту підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації НАВС - працівників підрозділів превентивної комунікації ГУ НП у Сумській, Рівненській, Львівській та Одеській області Національної поліції України - в черговий раз завітала Вікторія Анатоліївна Азарова–  начальник відділу превентивної комунікації ГУ НП у м. Києві.

Впровадження у практику досвіду превентивної комунікації

Вікторія Анатоліївна протягом останніх років плідно співпрацювала з європейськими колегами-правоохоронцями, вивчаючи передовий досвід діяльності поліції «Діалогу» Норвегії, Швеції, Данії, Чеської Республіки та інших європейських країн. У форматі діалогу розглянуто широкий перелік питань, які визначають ефективність превентивної комунікації під час проведення мирних зібрань різного характеру, а саме: основні засади ведення ефективного діалогу - сприяння, володіння інформацією, комунікація, диференційований підхід, критерії ефективної комунікації (вербальної та невербальної), оцінку загроз та ризиків, засоби комунікативної взаємодії, а також особливості взаємодії поліції превентивної комунікації з іншими підрозділами поліції на підготовчому та основному етапі проведення масових заходів тощо.  

Впровадження у практику досвіду превентивної комунікації

Цікавою виявилась і дискусія з приводу можливості запровадження у вітчизняну практику діяльності поліції щодо забезпечення публічного порядку та безпеки під час масових заходів так званої «Скандинавської моделі», яка виправдала своє застосування у таких країнах, як Швеція, Фінляндія, Данія, Норвегія і ін. та передбачає, зокрема, переконання громадян у тому, що запобігання злочинності відбувається в їхніх інтересах з метою захисту того середовища, в якому вони живуть, а також і відзначається тим, що на першому місці серед обов’язків, які бере на себе держава, стоїть забезпечення безпеки громадян, створення у них почуття захищеності.

Органічним продовженням розгляду теоретичних питань став перегляд відеозаписів резонансних масових заходів, які останнім часом проходили у м. Києві та ретельний аналіз і оцінка дій працівників поліції превентивної комунікації, які забезпечували ці заходи.

Впровадження у практику досвіду превентивної комунікації

У підсумку Вікторія Анатоліївна поділилась з присутніми методичними матеріалами, окреслила перспективи подальшої співпраці.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Інституті підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації

 

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
ipo_navs@ukr.net
ipo_vznp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Інститут
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 27

X
X