Українська версія сайту

Випуск поліграфологів

22-03-2019

22 березня 2019 року відбувся випуск поліграфологів, що виконують функцію проведення психофізіологічного дослідження (тестування) з використанням поліграфа, які у період часу з 11 березня по 22 березня 2019 року проходили підвищення кваліфікації в інституті підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації Національної академії внутрішніх справ.

Випуск поліграфологів

 

Програма навчання передбачала опанування таких тем, як нормативно-правове забезпечення використання поліграфа; психофізіологічні та природничо-наукові основи інструментальної детекції брехні; організаційні та тактичні питання проведення психофізіологічних досліджень з використанням поліграфа; аналіз питань, що використовуються при проведенні таких досліджень; методики проведення психофізіологічних досліджень; психологічний аналіз мови та поведінки підслідного за відеоматеріалами відпрацювання практичних навичок проведення психофізиологічних досліджень, тощо.

Випуск поліграфологів

 

По завершенню освітнього процесу слухачі продемонстрували набуті за час навчання знання, склавши комплексний підсумковий екзамен.

Випуск поліграфологів

 

В урочистих заходах приймали участь: перший проректор, полковник поліції Станіслав Дмитрович Гусарєв, директор інституту підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації, полковник поліції Лариса Давидівна Удалова, які підвели підсумки навчання, проаналізували важливі моменти пройденого освітнього процесу та вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Випуск поліграфологів

 

У свою чергу слухачі подякували керівництву академії та інституту за належну організацію освітнього процесу та доброзичливе ставлення.

Випуск поліграфологів

 

 

  

Інститут підготовки керівних кадрів та підвищення кваліфікації 

 

 

Інші навчальні підрозділи

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
ipo_navs@ukr.net
ipo_vznp@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Інститут
телефон/факс
+ 38 (044) 249 09 27

X
X