Інститут
+ 38 (044) 249 09 27

Турнір з настільного тенісу

18-05-2018

18 травня, в межах відзначення у 2018 році Дня охорони праці, на базі навчально-наукового інституту № 1 відбувся чемпіонат академії з настільного тенісу. В змаганнях брали участь як перемінний, так і постійний склад, Всього в турнірі взяли участь 32 спортсмени, тому конкуренція була шаленою. Спортсмени демонстрували високий клас своєї майстерності і робили все можливе, щоб дійти до фіналу.

У чоловічому дивізіоні чемпіоном змагань став курсант третього курсу ННІ №1 Волошин Богдан, срібним призером – заступник директора інституту післядипломної освіти Степанов Олег, в минулому п’ятиразовий чемпіон НАВС серед постійного складу, який вкотре показав приклад справжнього офіцера та спортсмена, а бронзову нагороду виборов слухач центру первинної професійної підготовки "Академія поліції" Капчук Ігор.

Призерів та переможців змагань з настільного тенісу нагородили грамотами 1, 2, 3 ступенів та медалями.